Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë e mençur GARMIN Approach S60 black lifetime, 1.2 ", rezistente ndaj ujit

Kodi i produktit:
220298
EAN:
7537591720770
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS, Windows Phone

Si të porosisim në Gjirafa50?

584.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një orë e kualitetit të lartë që po ashtu mat aktivitetin tuaj fizik. Ky produkt vjen me karakteristika të hatashme duke përfshirë dizajn elegant me material të fortë dhe të qëndrueshëm, përshtatshmëri në dallimin e sporteve sidomos golfit, mundësi për lidhje me internet dhe po ashtu me Bluetooth si edhe kohëzgjatje të baterisë deri në dhjetë orë. Kjo orë është e krijuar specifikisht për pjesëmarrje në aktivitetet që përfshijnë sportin e golfit por mund të vendoset edhe gjatë aktiviteteve të tjera të përditshme falë dizajnit të bukur dhe elegant.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591720770
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS, Windows Phone
Kodi i prodhuesit:
010-01702-00
Konsumimi i kalorive:
Lloji:
Univerzale
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
52
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE