Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë e mençur GARMIN Forerunner 645,e zezë

Kodi i produktit:
228555
Barometër:
Lansuar:
12. 1. 2018
Sinjalizues me zë:
Pesha [g]:
42.2
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

417.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora e mençu GARMIN Forerunner 645 është pajisje e cila iu ndihmon të arrini rezultatet më të mira në vrapim, çiklizëm, not, skijim ose në fitnes, dhe posedon GPS/ GLONASS me anë të së cilit monitoron aktivitetin tuaj sportiv, Me anë të kësaj ore mund të krijoni edhe planin e stërvitjeve, të dëgjoni muzikë si dhe të kontrolloni të rrahurat e zemrës, tempon, shpejtësinë, kilometrat, etj. Përveç GPS-it ora posedon edhe Wi-Fi, ANT+, USB dhe BLE, dhe ka bateri e cila zgjatë deri në 12 orë, e aktivizuar. Përshtatet me Android, iOs dhe Windows dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
Busull:
EAN:
7537591619968
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS, Windows Phone
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-01863-00
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
12. 1. 2018
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
42.2
Sinjalizues me zë:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE