Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART GARMIN fenix5 silver Optic, rrip të kaltër

Kodi i produktit:
209241
Barometër:
Matës i rrahjeve të zemrës:
Trashësia [mm]:
15,5
Sinjalizues me zë:
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

638.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit nga GARMIN paraqet një pajisje të përsosur për atletët dhe aventurierët. Këta matës në formë të orës ofrojnë rehati të lartë dhe një numër të madh të funksioneve të rëndësishme për secilin sportist. Duke blerë një pajisje të tillë ju do t'i ofroni vetës tuaj një trajner personal që do të ju ndihmojë të krijoni plane tujat ose ti përdorni atë të gatshmet. Avantazh shtesë i kësaj pajisjeje është rezistenca e lartë ndaj dëmeve mekanike dhe rezistenca ndaj ujit për thellësi deri në 10 m. Pjesë tjetër i këtij matësi është se ka Bluetooth, GPS, poashtu mund të matni aktivitetet ditore që bëni përderisa matni rrahjet e zemrës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
Busull:
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
47
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-01688-01
Konsumimi i kalorive:
Lartësia [mm]:
47
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Kaltër, argjendtë
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Trashësia [mm]:
15,5
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Orë SMART GARMIN fenix5 silver Optic edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE