Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART Suunto Spartan Sport Wrist HR Blue, i kaltër

Kodi i produktit:
216322
EAN:
6417084202680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
GPS:
Kodi i prodhuesit:
SS022663000

Si të porosisim në Gjirafa50?

499.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora SMART Suunto Spartan Sport Wrist mund ti matë rrahjet e zemrës, kaloritë e harxhuara dhe efiçiencën e ushtrimeve në mënyrë që të keni sa më shumë efikasitet gjatë aktiviteteve sportive. Ora ka GPS për matjen e metrave, busullën elektronike, tregon datën, ditën e javës, ka Stopwatch, alarm, 2 kohë të zonave të ndryshme, portin USB, termometër, teknologjinë Bluetooth dhe indikatorin e baterisë. Ora vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6417084202680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
GPS:
Kodi i prodhuesit:
SS022663000
Konsumimi i kalorive:
Lartësia [mm]:
50
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Pesha [g]:
74
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:
Trashësia [mm]:
16,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE