Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë sportive Suunto AMBIT3 VERTICAL, e zezë

Kodi i produktit:
185875
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Busull:
EAN:
6417084201843
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:

Si të porosisim në Gjirafa50?

432.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora Sunnto AMBIT3 VERTICAL ka të gjitha karakteristikat që ju duhen për vrap, not, çiklizëm dhe shumë sporte tjera. Falë GPS ju do të jeni gjithë kohën të informuar për drejtimin, shtegun dhe shpejtësinë me të cilën po vraponi gjithashtu kjo pajisje ka funksionin e matjes së të rrahurave të zemrës. Kjo orë është e dizajnuar për admiruesit e sportit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Busull:
EAN:
6417084201843
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
822016
Konsumimi i kalorive:
Lloji:
Univerzale
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Pesha [g]:
74
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE