Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Premium TOMTOM Golfer

Kodi i produktit:
183182
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1RG0.001.04
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
11 Dhjetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

338.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matni performancën tuaj në vrapim, çiklizëm dhe notim përmes matësit të aktivitetit TOMTOM MultiSport. Kjo pajisje karakterizohet me rezistencë të lartë, ekran të madh me rezolucion të lartë dhe përdorim të lehtë. Ky matës i aktivitetit përmes grafikëve ju ndihmon që të përmirësoni performancën dhe të monitoroni progresin tuaj. E veçantë e këtij matësi është prania e sistemit satelitor GPS dhe GLONASS. Ka bateri të integruar e cila qëndron deri në 10 orë aktive gjatë shërbimit GPS. Në set përfshihen: rrip lëkure nga brendi italian dhe mbajtësit e nevojshëm. Dimensionet e tij janë 22 x 25 mm që e bën këtë matës shumë të përshtatshëm për përdorim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1RG0.001.04
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
11 Dhjetor 2015
Lloji:
Univerzale
Matje e distancës:
Pesha [g]:
53
Prodhuesi:
TomTom
Ueb-i i prodhuesit:
Tomtom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE