Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Beurer AW 85

Kodi i produktit:
192070
EAN:
4211125677404
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BEU-AW85
Lansuar:
14 Qershor 2016
Lloji:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora sportive Beuer AW 85 është dizajnuar për të gjithë ata që dëshirojnë të kenë një pasqyrë të saktë të aktiviteteve të tyre fizike. Pos kësaj, ora do iu mundësoj t’i përgjigjeni thirrjeve, emailit apo SMS-ve. Në ekranin e saj të kristaltë ju do të mund të shihni të gjitha informacionet e rëndësishme me shpejtësi maksimale dhe konstante.

Sorry, the description of the image is missing.


Funksionale dhe e qëndrueshme

Aksesori është dizajnuar që të jetë i qëndrueshëm edhe gjatë ushtrimeve më ekstreme. Shijojeni lirinë e lëvizjen pa limit nëpërmjet inçizimit të vlerave të motit. Ora është rezistente ndaj ujit deri në 50 metra thellësi.

Sorry, the description of the image is missing.

Karakteristika të dobishme

Ora do të jetë si trajner i yti personal që do e kesh me vete kudo që je. Aksesori arrinë të mas një mori të dhënash për shëndetin tuaj, hapat që i keni bërë, kaloritë e djegura, distancën, kohëzgjatjen e aktiviteteve si dhe plotësimin e detyrave ditore. Këto të dhëna mund t’iruaj deri në 30 ditë. Poashtu, aksesori do iu lajmëroj për telefonatat, emailat dhe SMS-at, iu mundëson të krijoni alarme ashtu qysh iu nevojitet dhe iu mundëson të kërkoni celularin tuaj në raste kur nuk mund ta gjeni. Gjithashtu ju do të mund të kontrolloni kamerën e përparme për selfie lehtësisht me ndihmën e një butoni.


Sorry, the description of the image is missing.

Menaxhues i shëndetit

Lehtësisht gjurmoni vlerat e shëndetit me aplikacionin Beurer HealthManager. Ky aplikacion është i shkarkueshëm në App store dhe Google Play.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4211125677404
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BEU-AW85
Lansuar:
14 Qershor 2016
Lloji:
Univerzale
Prodhuesi:
Beuer
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE