Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti MIO Fuse S, i kaltër

Kodi i produktit:
187474
EAN:
0693472587195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
MI-59P-REG-BLU
Konsumimi i kalorive:

Si të porosisim në Gjirafa50?

187.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MIO Fuse është një byzylyk, i cili kombinon të gjitha funksionet të orëve për matjen e rrahjeve të zemrës dhe matësve të aktiviteteve. Është dizajnuar për atletët që dëshirojnë të kenë pasqyrë të qartë për rrahjet e zemrës, kohën dhe ritmin e aktiviteteve të tyre sportive. Jo vetëm që është një aksesor funksional, por gjithashtu ka një dizajn modern dhe të bukur. Ky matës është i punuar nga silikoni i butë. Është i papërshkueshëm nga uji në thellësi deri në 30 m. Mund të lidhet lehtë me telefona, tabletë dhe pajisje me GPS. Ka peshë 39 g, që e bën shumë të përshtatshëm për tu përdorur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0693472587195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
MI-59P-REG-BLU
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
12 Mars 2016
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Prodhuesi:
Mio Global
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Mioglobal.com
Zona e trajnimeve / ushtrimeve:
5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE