Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Scosche + HR monitor, i zi

Kodi i produktit:
177518
EAN:
0339910463446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RTHM1.9EU
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
10 Shtator 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

122.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i mençur në formë byzylyku Scosche me rrip gome dhe sistem me papërshkueshmëri ndaj ujit deri në 1 metër thëllësi dhe posedon shumë funksione operative. Është pajisje shumë funksionale e cila përdoret nga njerëz që duan ti kenë të gjitha gjërat në një vend. Pajisja ka të integruar teknologjitë e fundit për matësit e dorës, është pajisje shumë elegante dhe gjithsej pajisja ka disa funksione dhe elemente përbërëse si senzor për të rrahurat e zemrës dhe matës i pulsit. Pajisja shpenzon shumë pak bateri gjatë funksionimit, ka jetëgjatësi të baterisë deri tetë orë dhe ka ngjyrë elegante të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0339910463446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RTHM1.9EU
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
10 Shtator 2015
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Prodhuesi:
Scosche
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Scosche.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE