Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti SIGMA Allround PC 10.11, i kaltër

Kodi i produktit:
127178
EAN:
4016224210121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322371
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
20 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i mençur në formë të orës SIGMA Allround PC 10.11 është pajisje shumë funksionale e cila përdoret nga personat të cilët duan t'i kenë të gjitha gjërat në një vend. Pajisja ka ekran LED në të cilin shfaqen të gjitha funksionet e tij. Ai ka të integruar teknologjitë e fundit për matësit e dorës, ka sensor për të rrahurat e zemrës, mat pulsin, kaloritë dhe kohën e shpenzuar në aktivitete të ndryshme. Pajisja shpenzon shumë pak bateri gjatë funksionimit dhe ka ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4016224210121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322371
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
20 Prill 2013
Lloji:
Për meshkuj
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Prodhuesi:
SIGMA Sport
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Zona e trajnimeve / ushtrimeve:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE