Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti SIGMA Allround PC 15.11, i verdhë

Kodi i produktit:
127176
EAN:
4016224215119
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322376
Konsumimi i kalorive:

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i mençur në formë të orës SIGMA Allround PC 15.11 është pajisje shumë funksionale e cila përdoret nga personat të cilët duan t'i kenë të gjitha gjërat në një vend. Pajisja ka ekran LED në të cilin shfaqen të gjitha funksionet e tij. Ai ka të integruar teknologjitë e fundit për matësit e dorës, ka sensor për të rrahurat e zemrës, mat pulsin, kaloritë dhe kohën e shpenzuar në aktivitete të ndryshme. Pajisja shpenzon shumë pak bateri gjatë funksionimit dhe ka ngjyrë të verdhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4016224215119
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322376
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
20 Prill 2013
Lloji:
Për meshkuj
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Matës i rrahjeve të zemrës:
Numri i rrotullimeve (intervaleve):
50
Prodhuesi:
SIGMA Sport
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Zona e trajnimeve / ushtrimeve:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE