Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti SIGMA PC 25.10, i hirtë

Kodi i produktit:
127172
EAN:
4016224283019
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322413
Lloji:
Për meshkuj

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SIGMA PC 25.10 është pajisje thelbësore për stërvitje dhe aktivitete të kohës së lirë, e cila siguron një pasqyrë të rrahjeve të zemrës gjatë aktiviteteve sportive. Me dizajnin e tij interesant dhe elegant, ai përshtatet me veshjen tuaj të përditshme. Matësi SIGMA PC 25.10 ofron informacion bazë për rrahjet e zemrës dhe pulsin gjatë ushtrimeve dhe ndihmon të keni një pasqyrë të progresit në trajnim. Për shkak të rezistencës ndaj ujit, ai është i përshtatshëm për pothuajse çdo aktivitet në natyrë. Kjo paketë përfshin orën, një rrip gjoksi dhe udhëzimet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4016224283019
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322413
Lloji:
Për meshkuj
Lloji i aksesorëve:
Mbajtëse për timon, rrip gjoksi
Matës i rrahjeve të zemrës:
Prodhuesi:
SIGMA Sport
Rezistente ndaj ujit:
Zona e trajnimeve / ushtrimeve:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE