Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti SIGMA PC 26.14, I bardhë

Kodi i produktit:
161463
EAN:
4016224226115
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322415
Konsumimi i kalorive:

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matës i aktivitetit në formë të orës SIGMA PC 26.14 me rrip gome, sistem rezistent ndaj stërpikjes dhie shiut dhe me shumë funksione operative. Sigma është pajisje shumë funksionale e cila përdoret nga njerëz që duan ti kenë të gjitha gjërat në një vend. Pajisja ka ekran LED në të cilin i shfaq funksionet e saj. Ka të integruar teknologjitë e fundit për matësit e dorës dhe është pajisje shumë elegante. Ka teknologji me sensor kontrollues për të rrahurat e zemrës, shpejtësinë dhe rezultatet ditore si dhe tregon kaloritë e djegura në proces bashkë me xhiron më të shpejtë të bërë në vrapim apo ecje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4016224226115
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322415
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
16 Tetor 2014
Lloji:
Për meshkuj
Numri i memorizimit të orëve të ushtrimeve:
7
Prodhuesi:
SIGMA Sport
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE