Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti SIGMA PC 26.14, i zi

Kodi i produktit:
161464
EAN:
4016224226108
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322416
Konsumimi i kalorive:

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i mençur në formë të orës SIGMA PC 26.14 është pajisje shumë funksionale e cila është dizajnuar për personat që duan t'i kenë të gjitha gjërat në një vend. Pajisja ka ekran LED në të cilin shfaqen të gjitha funksionet e saj. Ky matës ka sensorë për të rrahurat e zemrës, tregon kaloritë e djegura, bën kalkulimin automatik të targetit si dhe tregon vlerat totale javore apo ato mujore. Pajisja përcjellë të gjitha aktivitetet tuaja të fitnesit dhe progresin tuaj në përgjithësi. Ai ka ngjyrë të zezë, dhe shpenzon shumë pak bateri gjatë funksionimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4016224226108
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322416
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
16 Tetor 2014
Lloji:
Për meshkuj
Numri i memorizimit të orëve të ushtrimeve:
7
Prodhuesi:
SIGMA Sport
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Zona e trajnimeve / ushtrimeve:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE