Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti SIGMA RC 14.11, i verdhë

Kodi i produktit:
127182
EAN:
4016224214112
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322423
Konsumimi i kalorive:

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i mençur në formë të orës SIGMA RC 14.11 është pajisje shumë funksionale e cila ka dizajn shumë të bukur. Pajisja ka ekran LED në të cilin shfaqen të gjitha funksionet e saj. Ky matës ka sensorë për të rrahurat e zemrës, tregon kaloritë e djegura apo bën matjen e pulsit tuaj. Ai ka ngjyrë të verdhë, dhe shpenzon shumë pak bateri gjatë funksionimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4016224214112
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322423
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
19 Prill 2013
Lloji:
Univerzale
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e shpejtësisë:
Numri i rrotullimeve (intervaleve):
99
Prodhuesi:
SIGMA Sport
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Zona e trajnimeve / ushtrimeve:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE