Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Suunto Core Crush, i hirtë

Kodi i produktit:
158510
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084182869
Ekran me ndriçim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

249.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Suunto ka një traditë të gjatë, u themelua në vitin 1936 nga Tuomas Vohlonenem, shpikësi i një busulle të mbushur me lëng. Që atëherë Suunto ka filluar të prodhojë në fushën e orave sportive, kompjuter dhe pajisje për aventurierë nga e gjithë bota. Produktet Suunto mund të ju dërgojnë nga malet më të larta në oqeanin më të thellë. Suunto Core Sahara është një kompjuter i dorës për të gjithë aventuristët që përfshin veçori si barometer, busullë, termometer, mat kohën dhe thellësinë nën ujë, thellësinë maksimale, logbook, kohën e lindjes dhe perëndimit të diellit. Ai është i papërshkueshëm nga uji deri në 30 metra thellësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084182869
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322644
Lansuar:
29 Gusht 2014
Lloji:
Për meshkuj
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE