Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Suunto elementum Terra N, i zi

Kodi i produktit:
127530
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084158727
Ekran me ndriçim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

515.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësit e aktivitetit Suunto gjithmonë vijnë me dizajnin më modern dhe teknologjitë më të avancuara. Ndër këto produkte është edhe ky matës i aktivitetit, i cili mund të karakterizohet nga pesha e lehtë, qëndrueshmëria e fortë dhe dizajni i përshtatshëm për çdo përdorues. Matësi mund të përdoret gjatë aktiviteteve të ndryshme sportive, ndërsa ndër teknologjitë që ofron janë ajo e kohëmatësit, koha aktuale, alarm etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084158727
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322676
Lansuar:
24 Prill 2013
Lloji:
Për meshkuj
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE