Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Suunto elementum Terra N, i zi

Kodi i produktit:
127604
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084178121
Ekran me ndriçim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

606.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Suunto ka një traditë të gjatë, u themelua në vitin 1936 nga Tuomas Vohlonenem, shpikësi i një busulle të mbushur me lëng. Që atëherë Suunto ka filluar të prodhojë në fushën e orave sportive, kompjuter dhe pajisje për aventurierë nga e gjithë bota. Matësit e aktivitetit Suunto gjithmonë vijnë me dizajnin më modern dhe teknologjitë më të avancuara. Ndër këto produkte është edhe ky matës i aktivitetit, i cili mund të karakterizohet nga pesha e lehtë, qëndrueshmëria e fortë dhe dizajni i përshtatshëm për çdo përdorues. Matësi mund të përdoret gjatë aktiviteteve të ndryshme sportive, ndërsa ndër teknologjitë që ofron janë ajo e kohëmatësit, koha aktuale, alarm, lartësis mbidetare, busullë 3D, kronograf, barometër etj. Kjo metër mund të rezistoj deri në 100 metra thellësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084178121
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322673
Lansuar:
1 Maj 2013
Lloji:
Univerzale
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE