Matës aktiviteti Suunto Quest, i kaltër

Kodi i produktit:
127685
EAN:
6417084177889
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322754
Lloji:
Për meshkuj

Si të porosisim në Gjirafa50?

186.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësit e aktivitetit Suunto gjithmonë vijnë me dizajnin më modern dhe teknologjitë më të avancuara. Ndër këto produkte është edhe ky matës i aktivitetit, i cili mund të karakterizohet nga pesha e lehtë, qëndrueshmëria e fortë dhe dizajni i përshtatshëm për çdo përdorues. Matësi mund të përdoret gjatë aktiviteteve të ndryshme sportive, ndërsa ndër teknologjitë që ofron janë ajo e kohëmatësit, pulsi i zemrës, rekomandime të ndryshme, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6417084177889
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
322754
Lloji:
Për meshkuj
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi, USB
Matës i rrahjeve të zemrës:
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE