Orë e mençur Nokia Steel HR (40mm) - zezë

Kodi i produktit:
215017
EAN:
3700546702556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
HWA03-40black-All-Inter
Materiali i rripave:
Silikon

Si të porosisim në Gjirafa50?

227.50 
Ju kurseni : 5.00   (2%)
222.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 37.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora Nokia Steel HR kombinon dizajnin estetik dhe karakteristikat e avancuara dhe të lehta për t'u përdorur në mënyrë që të ndjeheni rehat dhe të keni nën vëzhgim të gjitha aktivitetet tuaja 24 orë në ditë, 7 ditë të javës!

Dizajn ergonomik

Ora ka kaskë të çelikut 316L, të mbuluar me krom. Rripi i silikonit do ju mundësoj të ndjeheni rehat në çdo moment. Gjithashtu, ju do të mund të zgjidhni 8 ngjyra të ndryshme të rripit.


Sorry, the description of the image is missing.

Gjithmonë afër jush

Vraponi, notoni apo thjeshtë kaloni gjithë natën jashtë pa pasur nevojë të keni celularin tuaj me vete. Ora Nokia Steel mund të përdoret në çdo ambient. Të gjitha të dhënat që ora i mbledh sinkronizohen automatikisht me celularin tuaj.

Sorry, the description of the image is missing.


Dija është fuqi

Ora Steel sinkronizohet me aplikacionin Health Mate në mënyrë që t'ju mundësoj të përkujdeseni për shëndetin tuaj në çdo moment. Ora mund të mat ciklet e gjumit gjatë natës e deri tek kaloritë e djegura.

Sorry, the description of the image is missing.

Trajneri i përsosur

Health Mate është i sofistikuar dhe i gjithëanshëm. Me të ju do të mund t'i rivalizoni shoqërinë, apo thjeshtë të vendosni synime personale. Motivimi i tillë do iu shtyej drejt performancave më të larta.

Sorry, the description of the image is missing.


Pranë teje sa herë që flen

Ora automatikisht e kupton se kur keni fjetur në gjumë dhe fillon matjen precize të kualitetit të gjumit dhe cikleve të tij. Në ekran shfaqen statistikat e ndryshme të gjumit. Gjithashtu ju mund të vendosni një alarm me vibrim që t'ju zgjoj nga gjumi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3700546702556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
HWA03-40black-All-Inter
Materiali i rripave:
Silikon
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështjellës:
Bazë metali
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
49
Prodhuesi:
Nokia
Ueb-i i prodhuesit:
Nokia.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE