Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë e mençur Xiaomi Amazfit Bip, zezë

Kodi i produktit:
228480
Çertifikim IP:
IP68
EAN:
6970100371956
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS :
Android, iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 16.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xiaomi Mi Sports është orë e mençur për përdorues me kërkesa specifika. Ora është rezistente ndaj ambienteve të ndryshme me standard IP68 dhe ju ofron mundësinë të shihni informacionet në ekran në çfarëdo drite. Vendoseni kudo dhe kurdo Këto orë mund të përdoren në ambiente të jashtme dhe të brendshme! Karakteristikat kryesore të saj janë shfaqja e temperaturës, GPS, kompasi dhe rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit. Për atletët entuziast Nëse jeni entuziast i aktiviteteve sportive apo thjeshtë dëshironi të monitoroni aktivitetet ditore, ju sigurisht do të vlerësoni akselerometrin e integruar që i mat lëvizjet tuaja si dhe gjumin që e bëni. Poashtu, ai mban GPS dhe Glonass për matjen sa më precize të lëvizjeve në mënyrë që të keni një pasqyrim të përsosur të performancës tuaj. Pos kësaj, aksesori vjen edhe me senzorin që mat pulsin e zermrës. Vraponi edhe në shi Ora e mençur vjen me dizajn shumë të qëndrueshëm që plotëson standardin IP68. Kjo do të thotë që ajo ka mbrojtje të përsosur ndaj pluhurit, ujit, djersëve, lagështisë dhe shiut. Rrini të informuar Lidhni orën tuaj me celularin e mençur në mënyrë që të rrini të informuar në çdo moment. Pa pasur nevojë që të nxjerrni celularin nga xhepi ju do të mund të shihni thirrjet e humbura, mesazhet SMS dhe t'ju përgjigjeni atyre direkt nga ora. Qëndrueshmëri aktive deri në 45 ditë Mos u brengosni për rimbushjen e pajisjes. Xiaomi Mi Sports vjen e pajisur me baterinë me kapacitet 190 mAh e cila ju ofron qëndrueshmëri aktive deri në 45 ditë, shumë më tepër sesa orët e zakonshme. Kur bateria është e ulët ora mund ta vendosni në karikuesin pa kabllo dhe ta rimbushni brenda 2.5 orëve.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim IP:
IP68
EAN:
6970100371956
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
17166
Lansuar:
9. 1. 2018
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
32
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE