Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë MyKronoz ZeTime Elite - 44 mm, metal/ i zi

Kodi i produktit:
221472
EAN:
813761022637

Si të porosisim në Gjirafa50?

228.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 38.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MYKRONOZ ZeTime është ora e parë analog që ka të kombinuar dizajnin premium dhe teknologji të avansuar. Ekran të rrumbullakët, ora lidhet me telefon celular. I papërshkueshëm nga uji deri në 30 metra. 1.22 "me një rezolucion prej 240 × 240 piksele. Sensor i frekuencës optike të zemrës, hapësira matëse, matja në distancë, monitorimi i gjumit, njoftimet e thirrjeve në telefon, kontroll të kamerës etj. Rripi i kësaj ore ka gjatësi 44 mm.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
813761022637

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE