Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë MyKronoz ZeTime Elite - 44 mm, metal i zi

Kodi i produktit:
221472
EAN:
813761022637

Si të porosisim në Gjirafa50?

248.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 41.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MYKRONOZ ZeTime është ora e parë analog që ka të kombinuar dizajnin premium dhe teknologji të avansuar. Ekran të rrumbullakët, ora lidhet me telefon celular. I papërshkueshëm nga uji deri në 30 metra. 1.22 "me një rezolucion prej 240 × 240 piksele. Sensor i frekuencës optike të zemrës, hapësira matëse, matja në distancë, monitorimi i gjumit, njoftimet e thirrjeve në telefon, kontroll të kamerës etj. Rripi i kësaj ore ka gjatësi 44 mm.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
813761022637

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE