Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART Apple Watch series 4, 40mm e hirtë / zezë

Kodi i produktit:
244885
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
EAN:
644695168496815
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
479.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karakteristikat e përkryera, plot stil janë pjesë e orës së mençur të Apple. Kjo orë është shumë më tepër se vetëm një aksesor i modës, kjo orë është shoku juaj i ri, trajneri ose edhe përgjigjës i telefonatave. Me këtë orë ju do të keni lidhje të vazhdueshme dhe nuk do të humbisni asgjë të rëndësishme, do ta forconi motivimin tuaj, shëndetin tuaj dhe thjesht do të menaxhoni më shumë gjëra. Seria Apple 4 është thjesht unike - ashtu si ju! Ora bazohet në një procesor 64-bit dual-core S4 dhe përmban Apple W3 Wireless Chip, OS watchOS 5, dhe karakteristikat: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, altimetri barometrik, sensori i frekuencës optike të zemrës, akselerometer, gyroscope, sensori i dritës së ambientit. Ora mund të regjistrojë dhe të tregojë: distancën, kohën, kaloritë e djegura, dhe hapat e kaluar. Është e pajisur me ekranin OLED Retina Watch me teknologji Force Touch (1000 thumba), teknologjinl Digital Crown me përgjigje haptic, si dhe mikrofonin dhe altoparlantin që janë pjesë e orës. Ora mbështet Wi-Fi, Bluetooth v5.0, ka një bateri të integruar Lithium-Ion me jetëgjatësi rreth 18 orë. Madhësia e mbrojtëses është 40 mm. Dimensionet 40 x 34 mm, dhe trashësia 10.7 mm. Gjithashtu është përfshirë një rrip funksional funksional dore rreth 130-190 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
EAN:
644695168496815
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
IOS
Lansuar:
14. 9. 2018
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë, Hiri
Prodhuesi:
Apple
Rezistent ndaj ujit:

Bashkangjitja Orë SMART Apple Watch series 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE