Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sensor për monitorimin e gjumit Sen.se SleepPeanut, i kaltër

Kodi i produktit:
211344
EAN:
3770000765229
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SE-PSL01-EN
Pesha [g]:
7,5
Prodhuesi:
Sen.se

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sensori i mençur SleepPeanut shërben për monitorimin e gjumit. Ky sensor mat kohën e kaluar në shtrat, kontrollon ciklin e gjumit dhe monitoron kohëzgjatjen e gjumit dhe zgjimit. Sensori ka altoparlant të integruar dhe ju mundëson që caktoni alarmin e zgjimit duke zgjedhur 1 nga 14 variantet e mundshme, si dhe të aktivizoni e çaktivizoni atë edhe përmes butonit Snooze çdo 10 minuta. Pajisja mund të sinkronizohet me celularët dhe pajisje tjera me iOS ose Android përmes Bluetooth 4.0 me mbulueshmëri deri në 60m dhe me memorie cloud online me të cilët mund të ruan historinë e gjumit. Kjo pajisje operon përmes baterisë me jetëgjatësi deri në 3 muaj. SleepPeanut vjen me përmasa 45 x 25 x 5 mm dhe peshë 7.5 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3770000765229
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SE-PSL01-EN
Pesha [g]:
7,5
Prodhuesi:
Sen.se

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE