Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore për ushqime TERRAILLON Nutritab, e bardhë

Kodi i produktit:
203797
EAN:
3094570130738
Fokus:
Kuzhinë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi i prodhuesit:
13073

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

TERRAILLON Nutritab është një peshore përmes së cilës jo vetëm që mund të masni peshën e ushqimeve, por gjithashtu pesë komponentët kryesorë të tyre si kaloritë, proteinat, yndyrat, kripërat dhe fibrat. Kjo peshore mund të lidhet me aplikacionin Wellness Coach ku ju mund të përcaktoni qëllimet tuaja dhe të merrni informata se si mund t'i arrini ato qëllime. Avantazhet kryesore të kësaj peshore janë përdorimi i lehtë dhe lidhja me pajisje përmes teknologjisë Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3094570130738
Fokus:
Kuzhinë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi i prodhuesit:
13073
Lansuar:
9 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
16
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
627
Prodhuesi:
Terraillon
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
160
Ueb-i i prodhuesit:
Terraillon.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE