Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore Beurer BF 710

Kodi i produktit:
192065
EAN:
4211125749347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
300
Kodi i prodhuesit:
BEU-BF710BT
Lansuar:
1 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peshorja Beurer BF 710 do të jetë një partner i shkëlqyer nëse dëshironi që të jeni në formë. Me këtë peshore ju dp të jeni në gjendje të monitoroni peshën tuaj, yndyrën trupore, ujin, masën muskulore dhe eshtrat. Peshorja gjithashtu kalkulon BMI, BMR dhe AMR. Kjo peshore ofron mundësinë e regjistrimit të 8 përdoruesve dhe automatikisht njeh secilin përdorues. Kapaciteti maksimal i peshores është 180 kg. Peshorja mund të lidhet me pajisje tjera përmes teknologjisë Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4211125749347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
300
Kodi i prodhuesit:
BEU-BF710BT
Lansuar:
1 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
23
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Beuer
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
300

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE