Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore Beurer BF 800, e zezë

Kodi i produktit:
192066
EAN:
4211125748227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
324
Kodi i prodhuesit:
BEU-BF800BLC
Lansuar:
1 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

125.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Peshorja Beurer BF 800 do të jetë një partner i shkëlqyer nëse dëshironi që të jeni në formë. Me këtë peshore ju dp të jeni në gjendje të monitoroni peshën tuaj, yndyrën trupore, ujin, masën muskulore dhe eshtrat. Peshorja gjithashtu kalkulon BMI, BMR dhe AMR. Kjo peshore ofron saktësi me mundësi gabimi - / + 100 g. Kjo peshore ofron mundësinë e regjistrimit të 8 përdoruesve dhe automatikisht njeh secilin përdorues. Kapaciteti maksimal i peshores është 180 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4211125748227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
324
Kodi i prodhuesit:
BEU-BF800BLC
Lansuar:
1 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
25
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Beuer
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
324

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE