Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore digjitale Fitbit Aria 2, e zezë

Kodi i produktit:
225159
EAN:
8161370208174
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
312
Kodi i prodhuesit:
FB202BK-EU
Lartësia [mm]:
33,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
167.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Smart Fitbit Aria 2 përdorë teknologjinë më të fundit për ta bërë jetën tuaj sa më të lehtë që të jetë e mundur dhe t'ju ndihmojë të jetoni më të shëndetshëm dhe më të lumtur. Fitbit Aria 2 do t'ju japë informacion në lidhje me peshën tuaj, muskujt, dhe llogarit BMI (indeksin e masës trupore) tuaj. Të gjitha vlerat e matura janë të shfaqura pastaj në aplikacionin e telefonit celular. Këtë aplikacion mund ta gjeni në Android, iOS dhe Windows. Peshoria Fitbit njeh deri në 8 përdorues duke i mbajtur statistikat e tyre private! Çfarë do të thotë? Shkalla juaj personale do të shfaqet vetëm për ju, askush tjetër nuk do ta shohë atë. Poashtu, bilanci punon me orët dhe rrathët e Fitbit, kështu që ju mund të kuptoni më mirë se si çdo gjë që bëni ndikon në peshën tuaj. Ju mund t'i shikoni të gjitha aktivitetet tuaja si stërvitje, gjumë, të rrahurat e zemrës, të ushqyerit,dhe peshën të gjitha në një vend. Dimensionet 31.2 x 31.2 x 3.34 cm. Kapaciteti i peshës: 9-158 Kg

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370208174
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
312
Kodi i prodhuesit:
FB202BK-EU
Lartësia [mm]:
33,4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Fitbit
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
312
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE