Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore e mençur UMAX US10C, e bardhë

Kodi i produktit:
239140
EAN:
8595142715476
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
284
Kodi i prodhuesit:
UB602
Lansuar:
29. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jetoni mençur dhe qëndroni në formë me peshoren UMAX Smart Scale US10C. Ky shoqërues i mençur përdor teknologjinë ITO për të monitoruar peshën dhe 14 parametra të tjerë të trupit ndër të cilat edhe BMI-në, vëllimin e ujit, moshën metabolike, BMR-në, sasinë e kockave, dhjamin nënlëkuror, muskujtë skeletor, yndyrën viscerale, proteinat dhe masën kockore. Analizon saktësisht përbërjen e trupit tuaj në mënyrë që të shëndetshëm. Mund të mas nga 0.2 deri në 180 kg me devijim standard prej 50 g, peshon 1.2 kg dhe operon me 4x bateri 1.5V AAA. Peshorja vjen me përmasa 284 x 284 x 25 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595142715476
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
284
Kodi i prodhuesit:
UB602
Lansuar:
29. 6. 2018
Lartësia [mm]:
25
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
1200
Prodhuesi:
Umax
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
284

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE