Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore e mençur UMAX US20E, e bardhë

Kodi i produktit:
239138
EAN:
8595142715360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi i prodhuesit:
UB601
Lansuar:
29. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jetoni mençur dhe qëndroni në formë me peshoren UMAX US20E. Kjo shoqëruese e mençur përdor teknologjinë ITO për të monitoruar peshën dhe 11 parametra të tjerë të trupit ndër të cilat edhe BMI-në, vëllimin e ujit, moshën e metabolizmit, BMR, sasinë e kockave, muskujt skeletor, dhjamin, proteinat dhe yndyrën trupore. Analizon saktësisht përbërjen e trupit tuaj për t'ju ndihmuar të jeni më të shëndetshëm. Mbështet teknologjinë Bluetooth 4.0, është e përshtatshme për pajisjet me sisteme operative Apple iOS dhe Google Android. Mund të mas nga 0.2 deri në 180 kg me devijim standard prej 50 g. Ajo peshon 1.2 kg dhe operon falë 4x baterive AAA 1.5 V. Peshorja vjen me përmasa prej 260 x 260 x 25 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595142715360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi i prodhuesit:
UB601
Lansuar:
29. 6. 2018
Lartësia [mm]:
25
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
1200
Prodhuesi:
Umax
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
260

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE