Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore e mençur UMAX US30HRC, e zezë

Kodi i produktit:
239141
EAN:
8595142715841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
UB603
Lansuar:
29. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jetoni mençur dhe qëndroni në formë me peshoren UMAX US30HRC. Kjo shoqëruese e mençur përdor teknologjinë ITO për të monitoruar peshën dhe 15 parametra të tjerë të trupit siç janë pesha, pulsi, BMI, yndyra trupore, vlerësimi i tipareve, pesha pa yndyrë, yndyra nënlëkurore, yndyra e organeve të brendshme, vëllimi i ujit, muskujt skeletor, lënda kockore, proteinat, BMR dhe mosha metabolike. Analizon saktësisht përbërjen e trupit tuaj për t'ju ndihmuar të jeni më të shëndetshëm dhe më të bukur. Mbështet teknologjinë Bluetooth 4.0, është e përshtatshme për pajisjet me sisteme operative Apple iOS dhe Google Android. Mund të mas nga 0.2 deri në 180 kg me devijim standard prej 50 g. Ajo peshon 1.2 kg dhe operon me bateri të rikarikueshme LiIon me kapacitet prej 200 mAh. Peshorja vjen me përmasa prej 320 x 320 x 20 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595142715841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
UB603
Lansuar:
29. 6. 2018
Lartësia [mm]:
20
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
3000
Prodhuesi:
Umax
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
320

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE