Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore Fitbit Aria 2, e bardhë

Kodi i produktit:
225156
EAN:
12412444554545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
312
Kodi i prodhuesit:
FB202WT-EU
Lansuar:
27. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
167.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me Fitbit Aria 2 ju do të njihni trupin tuaj dhe të merrni gjithçka nën kontroll. Fitbit Aria 2 përdor teknologjinë më të fundit për t'ju lehtësuar jetën në mënyrë që të jetoni më të lumtur dhe të shëndetshëm. Përmasat e saj janë: 31.2 x 31.2 x 3.34 cm. Mund të mbaj deri në 158 kg peshë, si dhe të konfigurohet lehtësisht me celularin tuaj të mençur si dhe funksionon me aplikacionin Fitbit APP për iOS dhe Android. Ajo mat peshën, BMI (indeksin e masës trupore) dhe përqindjen e yndyrës së trupit. Njeh deri në 8 përdorues. Paraqitja e informacionit bëhet në grafikë të qartë. Lidhet përmes Bluetooth ose Wi-Fi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
12412444554545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
312
Kodi i prodhuesit:
FB202WT-EU
Lansuar:
27. 10. 2017
Lartësia [mm]:
33,4
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Fitbit
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
312
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE