Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore Fitbit Aria, e bardhë

Kodi i produktit:
174621
EAN:
8986280021138
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
312
Kodi i prodhuesit:
FB201W - EU
Lansuar:
3 Korrik 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
154.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peshorja Fitbit Aria ju ndihmon që të matni të dhënat kryesore për peshën tuaj. Falë aplikacioneve të mençura në kompjuter dhe telefona të mençur, kjo peshore do të jetë partneri i përsosur për monitorimin e peshës suaj. Peshorja mundëson regjistrimin e 8 profileve të përdoruesve. Peshorja është e pajisur edhe me WiFi, gjë që mundëson lidhej të lehtë dhe të shpejtë me aplikacione të ndryshme. Përpos peshës, me anë të kësaj peshoreje ju gjithashtu mund të llogaritni BMI dhe përqindjen e yndyrës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8986280021138
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
312
Kodi i prodhuesit:
FB201W - EU
Lansuar:
3 Korrik 2015
Lartësia [mm]:
33,4
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Fitbit
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
312
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE