Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore GOCLEVER 8 në 1

Kodi i produktit:
197756
EAN:
5906736000206
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HSCALE2
Lansuar:
11 Tetor 2016
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me peshoren GOCLEVER ju do të mund të identifikoni të dhënat më të rëndësishme për trupin tuaj dhe falë aplikacioneve do të jetë një partner i përsosur për ju. Peshorja jo vetëm që ka një dizajn modern, por gjithashtu shumë funksione të nevojshme për monitorimin e e gjendjes së trupit tuaj. Kjo peshore jep një pasqyrë të qartë të BMI, yndyrës së trupit, peshës dhe masës muskulore. Në peshore mund të regjistrohen deri në 8 profile të përdoruesve. Kapaciteti maksima i saj është 180 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5906736000206
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HSCALE2
Lansuar:
11 Tetor 2016
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
GoClever
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE