Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore Huawei AH100, e bardhë

Kodi i produktit:
253635
EAN:
6901443198375
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
300
Kodi:
2452542
Lansuar:
2. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peshorja e mençur me dizajn modern dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer. Sensor për matjen e saktë të peshës në rangun prej 5-150 kg. Ekran LCD. Jetëgjatësia e baterisë deri në 1 vit. Smart app Huawei Health për iOS dhe Android OS. Funksionet - pesha, yndyra e trupit, vëllimi i ujit, BMI, masa e kockave, masa e muskujve, proteina, yndyra e brendshme, BMR. Mënyra e tij inteligjente ruan deri në 10 individë dhe njeh secilin anëtar të familjes tuaj. Është e mbuluar me xham mjaft të qëndrueshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6901443198375
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
300
Kodi:
2452542
Lansuar:
2. 2. 2019
Lartësia [mm]:
28.2
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
1900
Prodhuesi:
Xiaomi
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
300
WiFi:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE