Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore iGET BODY, e bardhë

Kodi i produktit:
254943
EAN:
8594177651315
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
350
Kodi:
B15
Lansuar:
20. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peshore inteligjente me ekran LED që do të mbajë trupin tuaj në kontroll. Kjo peshore jo vetëm që e mat peshën tuaj, por gjithashtu ju lejon të kontrolloni deri në 16 parametra të trupit tuaj. Këto parametra përfshijnë: peshën, ritmin e zemrës, yndyrën e trupit, BMI, masën e muskujve, yndyrën e brendshme, yndyrën nënlëkurore, proteinat, llojin e trupit, indeksin e zemrës, trupin pa yndyrë, masën kockore, ujin e trupit, BMR, moshën metabolike, dhe muskujt skeletor. Me teknologjinë Bluetooth, ju lehtë mund ta lidhni peshoren me celularin tuaj ku do të keni të gjitha të dhënat. Aplikacioni celular Megafit mund të shkarkohet falas në App Store (iOS) dhe Google Play (Android). Pesha maksimale e saj është 180 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594177651315
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
350
Kodi:
B15
Lansuar:
20. 2. 2019
Lartësia mm:
19.41
Ngjyra:
Bardhë
Pesha g:
2 270
Prodhuesi:
IGET
Sistemet operative OS të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia mm:
350

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE