Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore iGET BODY B14, e bardhë

Kodi i produktit:
272847
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
8594177651322
Energji:
Bateri (4 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me iGET BODY B14, ju e mbani trupin tuaj nën kontroll. Jo vetëm që mat peshën tuaj, por ju lejon të monitoroni dhe analizoni deri në 14 vlera të trupit. Pastaj mund të gjurmoni përparimin dhe qëllimet tuaja në aplikacionin celular. Të gjitha vlerat e marra maten në bazë të teknologjisë së rezistencës bioelektrike (BIA), e cila bazohet në matjen e rezistencës së trupit ndaj rrymës alternative. Duke përdorur teknologjinë më të fundit ITO, senzorët nuk janë të dukshëm dhe peshorja e zgjuar është në gjendje të matë deri në 14 vlera të trupit, të cilat shfaqen qartë në celularin tuaj falë lidhjes me aplikacionin celular. Kjo peshore mat vlerat si: peshën, yndyrën e trupit, BMI, masën e muskujve, yndyrën nënlëkurore, llojiin e trupit, proteinat, masën e kockave, ujin e trupit, BMR, moshën metabolike, peshën e trupit pa yndyrë, muskujt skeletorë. Të dhënat e matura mund të shprëndahen në Google Fit, Fitbit dhe Health. Peshorja ka modalitet të veçantë për atletët. Aplikacioni celular Megafit mund të shkarkohet falas si nga App Store, ashtu edhe nga Google Play. Aplikacioni lehtëson shtimin e më shumë anëtarëve të familjes dhe të dhënat e matura më pas mund t'u caktohen anëtarëve individualë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
8594177651322
Energji:
Bateri (4 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
350
Kapaciteti i bartjes kg:
180
Lansuar më:
16. 10. 2019
Lartësia mm:
350
Materiali:
Xham
Ngjyra:
Bardhë
Pesha kg:
2.27
Prodhuesi:
IGET
Sistemet operative OS të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia mm:
41

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE