Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore iGET BODY, bardhë

Kodi i produktit:
254945
EAN:
8594177651339
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
307
Kodi:
B11
Lansuar:
20. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peshore inteligjente me ekran LED, e cila mat deri në 11 parametra të trupit tuaj. Në këto parametra përfshihen pesha, yndyra e trupit, BMI, masa e muskujve, yndyra e brendshme, proteinat, masa e kockave, uji i trupit, BMR, mosha metabolike dhe muskujt skeletor. Me teknologjinë Bluetooth, ju lehtë mund të lidhni peshoren me celularin tuaj ku do të keni të gjitha të dhënat. Aplikacioni Megafit mund të shkarkohet falas në App Store (iOS) dhe Google Play (Android). Pesha maksimale është 180 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594177651339
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
307
Kodi:
B11
Lansuar:
20. 2. 2019
Lartësia [mm]:
40
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
1 483
Prodhuesi:
IGET
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
305

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE