Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore iHealth LINA HS2

Kodi i produktit:
227049
EAN:
8563620051286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
310
Kodi:
IH-HS2
Lansuar:
18. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

iHealth LINA HS2 është peshore SMART e balancuar përsosshmërisht për t'ju shfaqur një mori vlerash të vitalitetit tuaj dhe t'i mbaj të regjistruara për krahasim disa ditor. Aksesori mund të shfaq peshën tuaj dhe indeksin e masës trupore, mund të lidhet me celular Android dhe iOS nëpërmjet aplikacionit iHealth MyVitals, ka madhësi prej 310 x 310 x 26.5mm si dhe mund të mbaj peshë deri në 180 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8563620051286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
310
Kodi:
IH-HS2
Lansuar:
18. 9. 2018
Lartësia mm:
310
Ngjyra:
Bardhë
Pesha g:
1750
Prodhuesi:
IHealth
Sistemet operative OS të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia mm:
26.5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE