Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore iHealth Lite HS4s

Kodi i produktit:
174431
EAN:
8551110038800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
Kodi i prodhuesit:
IH-HS4s
Lansuar:
30 Qershor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

115.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peshorja personale iHelath HS4s është dizajnuar për të llogaritur saktë peshën tuaj dhe BMI. Ju mund ta zgjeroni përdorimin e peshores duke e lidhur atë me aplikacionin iHealth MyVitals 2 ku do të keni mundësi të ruani rezultatet tuaj dhe ti krahasoni atë mes vete për të vlerësuar progresin personal. Gjithashtu iu mundëson që të përcaktoni qëllime dhe të merrni informata se si mund t'i arrini ato. Dimensionet e saj janë 350 x 350 x 28.2 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8551110038800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
Kodi i prodhuesit:
IH-HS4s
Lansuar:
30 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
350
Ngjyra:
Hiri
Pesha [g]:
2 500
Prodhuesi:
iHealth
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
28,2
WiFi:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE