Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore Nokia BODY e zezë

Kodi i produktit:
215027
EAN:
3700546702341
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
327
Kodi i prodhuesit:
WBS04-Black-All-Inter
Lartësia [mm]:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

239.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peshorja Nokia Body jep informacione rreth peshës, masës së yndyrës, masës së muskujve, masës së ujit dhe kockave. Me teknologjinë që posedon siguron matje shumë të sakta, është shumë e hollë dhe e qëndrueshme. Ka baza alumini, punon mirë në çdo sipërfaqe dhe me caktimin e qëllimeve tuaja ju merrni këshilla rreth tyre nga pajisja. Lidhet me WiFi e Bluetooth si dhe parashikon motin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3700546702341
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
327
Kodi i prodhuesit:
WBS04-Black-All-Inter
Lartësia [mm]:
18
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Nokia
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
327
Ueb-i i prodhuesit:
Nokia.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE