Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore Nokia BODY, e zezë

Kodi i produktit:
215023
EAN:
3700546702518
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
327
Kodi i prodhuesit:
WBS06-Black-All-Inter
Lartësia [mm]:
23

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peshorja Nokia Body jep informacione rreth peshës, masës së yndyrës, masës së muskujve, masës së ujit dhe kockave. Me teknologjinë që posedon siguron matje shumë të sakta, është shumë e hollë dhe e qëndrueshme. Ka baza alumini, punon mirë në çdo sipërfaqe dhe me caktimin e qëllimeve tuaja ju merrni këshilla rreth tyre nga pajisja. Lidhet me WiFi e Bluetooth si dhe parashikon motin. Tani ajo lidhet me telefonat e juaj dhe mund të kontrolloj zhvillimin e fëmijës tuaj gjatë shtatzanisë.

Vlerësimet

Produkt fenomenal, faleminderit Gjirafa50 per dergesen e shpejte! 5 Yje!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3700546702518
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
327
Kodi i prodhuesit:
WBS06-Black-All-Inter
Lartësia [mm]:
23
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Nokia
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
327
Ueb-i i prodhuesit:
Nokia.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE