Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore Nokia BODY+, e zezë

Kodi i produktit:
215025
EAN:
3700546702389
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
327
Kodi i prodhuesit:
WBS05-Black-All-Inter
Lartësia [mm]:
23

Si të porosisim në Gjirafa50?

131.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peshore e zgjuar Nokia BODY+, matë yndyrën trupore, BMI, muskujt, ujin, masën kockore dhe rrahjet e zemrës. Matje shumë e saktë falë teknologjisë Position Control. Mban në mend deri në 6 profile, lidhet me WiFi dhe shfaqe motin në ekran. Nokia Body + siguron reagime të menjëhershme në ekran dhe sinkronizohet automatikisht me telefonin tuaj inteligjent për të shfaqur trendet dhe për të ndihmuar në arritjen e synimeve tuaja të peshës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3700546702389
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
327
Kodi i prodhuesit:
WBS05-Black-All-Inter
Lartësia [mm]:
23
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Nokia
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
327
Ueb-i i prodhuesit:
Nokia.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE