Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore SMART iHealth LINA HS2

Kodi i produktit:
237826
EAN:
8563620051286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
310
Kodi i prodhuesit:
IH-HS2
Lansuar:
12. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

iHealth LINA HS2 është peshore SMART që mund t'ju tregoj peshën dhe t'ju llogaris indeksin muskulor të trupit në mënyrë që të rregulloni dietën tuaj për një jetë më të shëndetshme. Aksesori mund të lidhet me celular nëpërmjet teknologjisë Bluetooth 4.1, ka aplikacionin iHealth MyVitals për Android dhe iOS, vjen me madhësi prej 310 x 26.5 x 310 mm dhe ka ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8563620051286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
310
Kodi i prodhuesit:
IH-HS2
Lansuar:
12. 6. 2018
Lartësia [mm]:
26.5
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
1750
Prodhuesi:
iHealth
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
310

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE