Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore SMART Xiaomi Mi, e bardhë

Kodi i produktit:
234329
EAN:
6954176807519
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
300
Kodi i prodhuesit:
11055
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit Xiaomi Mi Smart Peshore e mençur me ngjyrë të bardhë, e fundit në linjën e peshoreve të tilla. Për matjen më të saktë që e keni bërë ndonjëherë. Vëreni edhe ndryshimet më të vogla në peshën tuaj, në sajë të G-senzorit me saktësi të lartë të bërë nga çeliku i manganit. Tre algoritme të ndryshme përdoren për mbledhjen dhe interpretimin e të dhënave të matura, duke arritur rreth gjysmën e diferencës së gabimit në krahasim me peshoret zakonshme. Vetitë kryesore Xiaomi Mi Peshore e mençur . Brezi i matjes 5-150 kg. Saktësia e matjes është 50 g. Pesha në kilogramë ose paund. Bluetooth 4.0. Shikoni progresin tuaj dhe ndryshimet me aplikacionin e mençur Mi Fit. Aplikacioni është kompatibil me me Android 4.4, iOS 7.0 dhe të tjerë. Mundësia e llogaritjes së BMI. Përmasat 300 x 300 x 28.2 mm. Pesha 1,9 kg. Pjesa e poshtme është e bërë nga ABS. Pjesa e lartë bëhet nga xhami. Matje të sakta me G-sensor me saktësi të lartë të bërë nga çeliku i manganit. Tre algoritme të ndryshme përdoren për mbledhjen dhe interpretimin e të dhënave të matura. Automatikisht njeh çdo anëtar të familjes të regjistruar paraprakisht (deri në 16 profile mund të ruhen në të). Ekran elegant LED. Ekran i qartë me 161 LED. Sensor unik i dritës. Sinkronizoni të dhënat ose përditësoni versionin e programit duke hapur aplikacionin Mi Fit në telefonin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6954176807519
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
300
Kodi i prodhuesit:
11055
Lansuar:
12. 4. 2018
Lartësia [mm]:
28.2
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
1900
Prodhuesi:
Xiaomi
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
300
WiFi:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE