Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore SOEHNLE Sense Connect 100

Kodi i produktit:
270561
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
4006501638717
Energji:
Baterie (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me peshoren SOEHNLE, ju do të keni informacione absolutisht të sakta në lidhje me bilancin tuaj, duke ju treguar ndryshimin nga peshimi juaj i fundit dhe shumë informacione të tjera në lidhje me BMI-në tuaj. Kjo peshore mund të njohë deri në 8 përdorues. Kjo do të thotë që e gjithë familja mund ta përdorë atë. Secili anëtar do t'i ketë të dhënat e tij të ruajtura në profilin e vet. Ju gjithashtu mund të lidheni me aplikacionet më të mira të fitnesit, i cili ju jep një zgjidhje të plotë për monitorimin e peshës. Pajisja është kompatibile me sistemet operative Apple (iOS) dhe Android, si dhe ofron reagime të menjëhershme në një ekran 3.5 cm. Peshorja është e krijuar nga qelqi i qëndrueshëm, dhe e mundësuar nga bateritë 3x AAA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
4006501638717
Energji:
Baterie (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes kg:
180
Kodi:
63871
Lansuar:
21. 9. 2019
Materiali:
Tvrzené sklo
Prodhuesi:
SOEHNLE
Sistemet operative OS të mbështetura:
Apple iOS, Google Android

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE