Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore SOEHNLE Shape Sense Connect 100, e bardhë

Kodi i produktit:
270562
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Energji:
Bateri (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes kg:
180

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Energji:
Bateri (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes kg:
180
Kodi:
63872
Lansuar më:
21. 9. 2019
Materiali:
Qelq
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
SOEHNLE
Sistemet operative OS të mbështetura:
Apple iOS, Google Android

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE