Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore SOEHNLE Shape Sense Connect 200

Kodi i produktit:
270563
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Energji:
Bateri (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes kg:
200

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me SOEHNLE Shape Sense Connect 200, do të keni informacione absolutisht të sakta në lidhje me peshën tuaj, do t'ju tregojë ndryshimin nga peshimi juaj i fundit dhe shumë informacione të tjera në lidhje me BMI tuaj, matni me saktësi yndyrën, ujin dhe trupin tuaj. SOEHNLE Shape Sense 200 ju tregon saktësisht peshën dhe BMI-në tuaj. Përveç kësaj, ju gjithashtu gjeni përqindjen e yndyrës së trupit, ujit, muskujve. Të gjitha vlerat e matura shfaqen menjëherë në ekranin e madh dhe janë të lehta për t’u lexuar (shifrat 4.5 cm). Kapaciteti i ngarkesës është 200 kg. Peshorja mund të njohë deri në 8 përdorues. Kjo do të thotë që e gjithë familja mund ta përdorë atë. Secili anëtar do t'i ketë të dhënat e tij të ruajtura në profilin e vet. Ju gjithashtu mund të lidheni me aplikacionet më të mira të fitnesit. Kjo ju jep një zgjidhje të plotë për monitorimin e peshës. Është e pajtueshme me sistemet operative Apple (iOS) dhe Android, Bluetooth 4.0. Peshorja është bërë nga qelqi i qëndrueshëm, dhe furnizohet me energji nga 3x bateri AAA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Energji:
Bateri (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes kg:
200
Kodi:
63873
Lansuar më:
21. 9. 2019
Materiali:
Qelq
Prodhuesi:
SOEHNLE
Sistemet operative OS të mbështetura:
Apple iOS, Google Android

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE