Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore TERRAILLON Web Coach Easy View, e zezë

Kodi i produktit:
203798
EAN:
3094570133500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
347
Kodi i prodhuesit:
13350
Lansuar:
9 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TERRAILLON Web Coach Easy View është peshore përmes të cilës përpos peshës mund të kalkuloni edhe indeksin trupor. Përmes Wellness Coach ju mund të përcaktoni qëllimet tuaja, të shihni rezultatet tuaja madje edhe ti ndani ato me të afërmit tuaj. Ekrani i peshores ka edhe pjesën magnetike përmes së cilës mund ta vendosni atë kudo që dëshironi. Dizajni i përkryer dhe kualiteti me të cilin është punuar kjo peshore e bënë atë të veçohet nga pajisjet tjera. Peshorja mund të lidhet me telefona të mençur përmes teknologjisë Bluetooth. Pesha maksimale e saj është 160 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3094570133500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
347
Kodi i prodhuesit:
13350
Lansuar:
9 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
28
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
2 030
Prodhuesi:
Terraillon
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
328
Ueb-i i prodhuesit:
Terraillon.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE